פיתוח ארגוני

פיתוח ארגוני

"כלים להצלחה" שם לו למטרה לפצח את האתגרים הארגוניים

ולהציע מגוון פתרונות פרקטיים ויעילים לאורך זמן לטובת פיתוח ארגוני

כל ארגון רוצה להצליח – על מנת להגיע למטרה ולהמשיך לצמוח להתפתח, על כן חשוב לרכוש את הכלים הנכונים ולדעת להטמיע אותם כהלכה על מנת שיהי ניתן להתמיד בהם מצד אחד ולהגמיש אותם במידת הצורך לטובת פיתוח ארגוני אפקטיבי ומתמשך.

פיתוח ארגוני לעסקים בהתאמה אישית

הייעוץ המקצועי שלנו מאפשר תהליך ליווי ממוקד ופרקטי – כך שכל ארגון מקבל בדיוק את הכלים שמותאמים לו, עם ניתוח יסודי, כלים והצעות אופרטיביות להמשך. 

במקרה הצורך, נלווה את הארגון לתוך המהלכים ויחד נצעד להצלחה.

השירות ניתן על פי דרישת הלקוח. היקף וצורת העבודה נבחרים על פי הצרכים ואבחון מקצועי שנעשה לפני תחילת העבודה.

mostrando graficos papeles

אנחנו מומחים בשירות פיתוח ארגוני המותאם ללקוח על פי הצרכים שהוגדרו מראש. 

במציאות המורכבת והמשתנה של היום, על הנהלת הארגון להיות קשובה, מעודכנת, מתוכננת ומסוגלת להשתנות במהירות מבלי לפגוע במנהלים, בעובדים וביעדי החברה. אנחנו מציעים לכל ארגון, חברה או עסק – שירות ייעוץ ארגוני דיפרנציאלי מותאם לקוח, בלי פשרות על איכות ושירות.

לפגישת הכרות ללא עלות וללא מחוייבות, חייג 050-7735987

פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים, אימון/ליווי עובדים, כניסה לתפקיד
למידע נוסף

Corona Time

Corona Time

יש לנו מגוון שירותים מותאמים לתקופה זו, אשר יתנו לכם כלים להתמודדות, יעזרו לכם לפצח אתגרים ויסייעו לעבור את התקופה בהצלחה
לחץ כאן

מיקוד מערכתי

אבחון ארגוני, גיבוש חזון, בניית תכנית עבודה, יישום תכנית עבודה, גיבוש תרבות ארגונית, סדנאות והרצאות לפיתוח ארגוני, גיוס ופיטורי עובדים

ליווי ופיתוח תהליכים

פיתוח מנהיגות ארגונית, ארגון חברתי, פיתוח קריירות, צוות ונהלי עבודה, בניית מערך הדרכה, ייעול תהליכים,, סדנאות לפיתוח והטמעת תהליכים

למי מתאים פיתוח ארגוני של "כלים להצלחה"?

כל חברה, ארגון, מוסד, עסק ואדם רוצה לצמוח ולהתפתח במרחב המקצועי, הצורך יכול להתעורר בעקבות בעיה נקודתית או בעקבות רצף של מקרים. 

ייתכן כי הצורך נולד זה עתה, או מדובר בצורך קיים מזה זמן רב.

ניתן לפנות אלינו לטובת פיתוח ארגוני, כארגון או באופן פרטי על ידי מנהל או עובד אשר רוצים לקדם את הקריירה המקצועית בתוך ארגון. 

במיוחד כיום, במציאות הכה מורכבת, משתנה ומאתגרת, לגיטימי ואף מומלץ לפנות ליעוץ מקצועי על מנת לפצח אתגרים, לשפר תהליכים ולהגדיל רווחים.

מתי כדאי לפנות אלינו לטובת ייעוץ ארגוני?

כאשר נדרש תהליך של פיתוח ארגוני, או במקרה של שינויים בחברה, הדורשים ייעוץ ארגוני, כגון : פיצול או סגירה של מחלקות, ירידה במוטיבציה או בתפוקה של עובדים ומנהלים, גיוס עובדים ומנהלים חדשים, מיזוג צוותים, הנהלה חדשה בארגון, ירידה ברווחים, עזיבת עובדים רבים או עובדי מפתח.

כל אלה הם רק חלק מהסיבות לקבלת "כלים להצלחה". לעיתים יש צורך בחידוד נהלים, הרגלים או דפוסי התנהגות. ולעיתים יש צורך בהקניית כלים חדשים. מומלץ לפנות לייעוץ ארגוני בכל מצב שבו הארגון לא מתפקד כפי שהיה מצופה ממנו.

לעיתים מרגישים כי "משהו לא עובד…" – אך, לא יודעים לשים את הדגש מה בדיוק לא עובד. במקרים אלו, נבצע אבחון על מנת לדייק בכלים הנדרשים, דרכי פעולה אפשריות והצעת הפתרון האופטימלי. לא תמיד מדובר בתהליכים ארוכים ומורכבים, לעיתים מספיק התערבות מקצועית קצרה וממוקדת על מנת לראות את ההישגים.

למה כדאי לפנות אלינו?

אנחנו פוגשים מדי יום מנהלים, עובדים, בעלי עסקים ומחפשי עבודה.

כל אחד רוצה להצליח, לצמוח ולהתפתח במקום עבודה שלו. גם אם מדובר במשרה ניהולית, תפקיד ביניים, עסק עצמאי או מוסד ממשלתי.

כל אחד מחפש את מקומו בתחום המקצועי שלו. במציאות המורכבת של ימינו, אין דבר אחד בלבד שמבטיח הצלחה, ואין הגדרה אחת שעונה למילה הצלחה – כל אחד בונה את הזהות המקצועית שלו על פי הצרכים, נסיבות, כישורים ואתגרים שלו.

"כלים להצלחה" מסייע מדי יום לארגונים וגם לפרטים במסגרת תהליך ייעוץ ארגוני, לגבש את הזהות המקצועית כדי להגיע ליעדים בהצלחה ובאופן מתמיד וכן מותאם לכל אחד ואחת.

הליווי והייעוץ שלנו הינם מקצועיים, ממוקדים ופרקטיים – כך שכל ארגון מקבל בדיוק את הכלים שמותאמים לו, עם ניתוח יסודי, כלים והצעות אופרטיביות להמשך. במקרה הצורך, נלווה את הארגון לתוך המהלכים ויחד נצעד להצלחה.

אין ארגון דומה למשנהו, כי אין איש דומה לאחר.

כל אחד הוא ייחודי – אנחנו יודעים להתאים לך שירות בדיוק על פי הצורך שלך.

לפגישת הכרות ללא עלות וללא מחויבות, חייג 050-7735987 

מלקוחותינו ...

מלקוחותינו ושותפינו לדרך

דרכי יצירת קשר

אייקון טלפון

צרו איתנו קשר

envelopeicon2.png

צרו איתנו קשר

לבנות סדנה!

תמיד רציתם להעביר הלאה את הידע המקצועי שלכם, אבל לא ידעתם כיצד לעשות זאת!

הירשמו לקורס דיגיטלי יישומי, אשר מלמד אתכם צעד אחר צעד כיצד לבנות סדנא!!!

לפרטים נוספים, הקליקו עליי!

x