לקוחות ממליצים

מיכל בנק, משחקי איכות וחוויה לילדים

נפגשתי עם טלי למספר שיחות ייעוץ. בגלל המרחק הגיאוגרפי בינינו נפגשנו בסקייפ אבל הרגשתי את הליווי הצמוד, האחריות והמקצועיות גם מרחוק. טלי עזרה לי לתכנן את צעדיי המקצועיים, העלתה רעיונות יצירתיים וחכמים מאד ועזרה לי לעבור את המחסומים שבהם נתקעתי. נכון להיום אני לקראת מהלך חשוב וגדול שהגעתי אליו הודות לייעוץ והליווי של טלי, והיא תמשיך ללוות אותי בעת ביצועו. תודה טלי" .

 

ענת מנדלבאום, רוקחות טבעית

השתתפתי בסדנה לבניית סדנה שלך, חייבת לציין שבשעתיים ממוקדות ומאוד אפקטיביות העברת ידע מקצועי שתרם לי רבות ועשה לי סדר איך ומהם השלבים המדויקים בבניית סדנה.

ממליצה בחום לכל מי שחושבת לעשות סדנאות בכל תחום או שכבר עושה סדנאות, מבטיחה שתצאו נשכרות!"

 

יורי נקשימה אלטרוביץ, תכשיטים בהשראה יפנית

"לעבוד עם טלי זאת חוויה מיוחדת! טלי מאוד מקצועית וחשוב לה מאוד שתבין בדיוק מה עליך לעשות כדי לקדם את העסק שלך. היא עובדת עם המון סבלנות והמון איכפתיות. אישה מקסימה!".

 נעימי בייבי, מוצרי טקסטיל מעוצבים לתינוקות.

"הגעתי לטלי אחרי שהחלפתי שני יועצים עסקיים בדקתי עוד כמה אנשים מהתחום החלטתי להעזר בטלי. היא נתנה ליווי הכי מקצועי לעסק חדש שלי. הכל בצורה  מדוייקת  מסודרת  ופשוטה! 

מאוד עזרה לי לעשות סדר בדברים ולכוון אותי לדרך נכונה. למדתי ממנה לנהל את הזמן, את התקציבים, עשינו בדיקת כדאות של העסק, תוכנית עבודה. יצאתי ממנה עם טבלאות מסודרות במחשב, סדר בראש והמון מוטיבציה! 

ממליצה מאוד על טלי! אני מרוצה מעבר למה שציפיתי שיועץ עסקי יכול לעזור!". 

 

© 2018 by EyeDesign

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey YouTube Icon